KONST / Litografier / Färglitografi 7574166
nr 757 4166
Färglitografi
Mårten Andersson, 13/360, signerad, 54x64
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:25:54
300 kr
500 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr