KONST / Litografier / Färglitografi 7574166

nr 757 4166

Färglitografi

Mårten Andersson, 13/360, signerad, 54x64

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:25:54